^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Trwają przygotowania do pikniku Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce,który odbędzie się we wrzesniu 207 roku .

 

Chcesz postawić stoisko fundacji lub swojej firmy skontaktuj się z nami pod numerem tel.504-668-982.

 

Nie rozmnażaj sterylizujemy i kastrujemy

Zarząd Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce informuje,że od dnia 10 sierpnia br rozpoczynamy kolejną akcję sterylizacji i kastracji psów i kotów. Właściciele czworonogów mogą kontaktować się w tej sprawie z gabinetem dr Moniki Lesiak Bujalskiej przy ul.Pięknej 62 w Tomaszowie Maz.

Upały grożne dla zwierząt !

Nastały upały,a wraz z nimi zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi i zwierząt. Psy i koty w tym trudnym czasie wymagają naszej specjalnej troski. Muszą mieć stały dostęp do świeżej wody i możliwość schronienia się przed słońcem. Pod żadnym pozorem nie wolno zostawiać zwierząt w samochodzie,który staje się śmiertelną pułapką. Psy łatwo ulegają odwodnieniu co kończy się ich zgonem. Nasi inspektorzy i wolontariusze będą przeprowadzać kontrole i w razie stwierdzenia rażących zaniedbań będą wnioskować o ukaranie właścicieli.

Nabór na wolontariuszy w TTMiOnZ

Nabór trwa do 31 sierpnia 2017 roku .

45

Ważny komunikat !

apel67ab45

Hotelik 4 Łapy w Wyknie koło Ujazdu w Powiecie Tomaszowskim prosi o pomoc w odzyskaniu psa Spajka.

Czy dzieciaki kochają zwierzaki ?

Mógł się o tym przekonać pies Ciapek-maskotka naszego towarzystwa.

W minionym roku szkolnym odwiedziliśmy dzieci z Przedszkoli nr 5,12,17,Przedszkola Rajlandia,Przedszkole ABC oraz Szkoły Podstawowe nr 1,10,Szkoły Podstawowej w Rokicinach,Szkoły Podstawowej w Chorzęcinie,Szkoły Podstawowej nr 166 w Łodzi i Szkoły Podstawowej w Lipinach koło Brzezin. W czasie spotkań dzieci aktywnie uczestniczyły w dyskusji na temat zwierząt i obowiązków związanych z ich posiadaniem. Chętnie słuchały wypowiedzi Pani prezes TTMiOnZ,z wielkim zaangażowaniem prowadziły zbiórkę karmy i darów dla podopiecznych naszego towarzystwa,uczestniczyły w różnego rodzaju konkursach. Ciapek bywał zapraszany na przedstawienia i koncerty w wykonaniu przedszkolaków i uczniów.My ze swej strony rewanżowaliśmy się drobnymi upominkami dla młodych zwierzolubów. Wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej nr 1 aktywnie wspierały Ciapka w przeprowadzanych w marketach zbiórkach karmy.Za razem spędzone chwile dziękujemy uczniom i ich wychowawcą.

Ciapek życzy wszystkim uczniom,bezpiecznych,spokojnych,pogodnych i udanych wakacji mamy nadzieję,że wartości które wam przekazujemy nie pozostaną tylko pustymi słowami. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym czeka was niespodzianka.