^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Trwają przygotowania do pikniku Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce,który odbędzie się we wrzesniu 207 roku .

 

Chcesz postawić stoisko fundacji lub swojej firmy skontaktuj się z nami pod numerem tel.504-668-982.

 

Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/img151.imageshack.us/img151/545/108jc8.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/img151.imageshack.us/img151/545/108jc8.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/img63.imageshack.us/img63/930/imag0253na9.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/img63.imageshack.us/img63/930/imag0253na9.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/img402.imageshack.us/img402/3049/imag0067ct9.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/img402.imageshack.us/img402/3049/imag0067ct9.jpg'

Schronisko w potrzebie

W ostatnim czasie tomaszowskie Schronisko dla Zwierząt wzbogaciło się o "nowe" budy.Stan obecnych  Schronisko w potrzebie psich domków pozostawia wiele do życzenia.Budy rozpadają się ze starości.Niebawem nadejdzie najtrudniejsza dla opiekunów zwierząt pora roku-zima.Organ samorządowy,który w ramach zadań własnych jest właścicielem schroniska przekazuje na ten cel skromne nie zaspakajające potrzeb środki.Schronisko jest przepełnione,chętnych do adopcji brak.Sytuacja staje się coraz trudniejsza.Byłoby dobrze,gdyby gminy w naszym powiecie przystąpiły do tworzenia schronisk na własnym terenie,takie działania odciążyły by tomaszowskie schronisko.Apelujemy do mieszkańców naszego miasta i okolic o pomoc.Otwórzcie serca i pomóżcie porzuconym zwierzętom.

 

Barbarzyńca

W Tomaszowie Maz obrębie ulic Wrzosowa ,Szczęśliwa ,Klonowa grasuje morderca kotów . W ostanim czasie zaginęło tam co najmniej 5 zwierząt . W dniu wczorajszym na jednej z posesji przy ulicy Szczęśliwej właściciele zdjęli z szyi swego kotka mocno zaciągnięty drut,który dotkliwie poranił zwierzę i uniemożliwiał mu przyjmowanie pokarmów . Jakimś cudem kociak uwolnił się łamiąc drut ,który zapewne posłużył sprawcy do uśmiercania innych kotów . Sąsiedzi z pomocą Policji zamierzają ująć i surowo ukarać sprawcę tych czynów . Grozi mu za to 2 lata pozbawienia wolności .

Sposób na kota

Członek Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami interweniował na terenie jednej z posesji przy   ulicy Szczęśliwej.Zamieszkuje tam właścicielka kota,który stale uwiązany jest na łańcuszku.Wielokrotne prośby sąsiadki nie mogącej patrzeć na smutnego kota nie dały żadnego rezultatu.Właścicielka zwierzęcia uparcie twierdzi,że ma do tego prawo i czyni tak dla dobra pupila.Odwiedziny członka Towarzystwa również nie spowodowały uwolnienia kotka.Pani Marianna K.stała się wręcz agresywna i obrzuciła inwektywami wizytującego,w związku z czym musiał on skorzystać z pomocy funkcjonariuszy Policji.Oni również nie zostali wpuszczeni na teren posesji.Sprawa będzie miała ciąg dalszy o czym będziemy informować .