^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Zarząd Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Informuje,że dnia 22 kwietnia 2017 roku o godz.11,00 odbędzie się zebranie członków i wolontariuszy w siedzibie przy ul.Spalskiej 112 w Tomaszowie Maz.

Ciapek zachęcał do przekazania 1%

W sobotę 25 marca br w ramach akcji rozliczania PIT-ów zoorganizowanej przez Urząd Miasta w Tomaszowie galeria 2017rMaz byliśmy w Gaalerii Tomaszów. Nasza maskotka-pies Ciapek rozdawał ulotki zachęcające do przekazania nam 1% podatku. Będące na miejscu pracownice Urzędu Skarbowego w Tomaszowie Maz pomagały wszystkim chętnym rozliczyć podatek dochodowy.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież