^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Trwają przygotowania do pikniku Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce,który odbędzie się we wrzesniu 207 roku .

 

Chcesz postawić stoisko fundacji lub swojej firmy skontaktuj się z nami pod numerem tel.504-668-982.

 

Ciapek zachęcał do przekazania 1%

W sobotę 25 marca br w ramach akcji rozliczania PIT-ów zoorganizowanej przez Urząd Miasta w Tomaszowie galeria 2017rMaz byliśmy w Gaalerii Tomaszów. Nasza maskotka-pies Ciapek rozdawał ulotki zachęcające do przekazania nam 1% podatku. Będące na miejscu pracownice Urzędu Skarbowego w Tomaszowie Maz pomagały wszystkim chętnym rozliczyć podatek dochodowy.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież