^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Rozdajemy karmę

Opiekunowie zwierząt,któzy przygarneli pod swój dach przynajmniej dwa bezdomne psiaki mogą zgłaszać się do nas po odbiór karmy.

Kontakt w tej sprawie pod nr telefonu 504-668-982.

Pytali uczniowie co siedzi w psiej głowie

Od 13 marca przez trzy dni gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Maz. Spotkaliśmy się tam z uczniami klas pierwszych,drugich i trzecich.O zwierzętach towarzyszących człowiekowi,czyli psach i kotach opowiadała prezeska naszego towarzystwa Mieczysława G. Mówiła o histori powstawania psich ras,zachowaniach,zagrożeniach oraz sposobach opieki nad zwierzętami. Uczniowie mieli również okazję doświadczyć jak czują się psy trzymane na łańcuchach. W spotkaniu brał udział lubiany przez dzieci nasz pies maskotka-Ciapek.Podawał łapę i chętnie fotografował się z uczniami szkoły. Było przy tym wiele ciekawych pytań skierowanych do prezeski i mnóstwo radości. Opiekunowie klas ogłosili wśród uczniów konkurs na najładniejszą pracę pod tytułem "Mój pies lub kot". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi za kilka dni. Dyrekcji i Panią Nauczycielkom dziękujemy za zaproszenie i serdeczne przyjęcie.

we56as

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież