^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Trwają przygotowania do pikniku Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce,który odbędzie się we wrzesniu 207 roku .

 

Chcesz postawić stoisko fundacji lub swojej firmy skontaktuj się z nami pod numerem tel.504-668-982.

 

Upały grożne dla zwierząt !

Nastały upały,a wraz z nimi zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi i zwierząt. Psy i koty w tym trudnym czasie wymagają naszej specjalnej troski. Muszą mieć stały dostęp do świeżej wody i możliwość schronienia się przed słońcem. Pod żadnym pozorem nie wolno zostawiać zwierząt w samochodzie,który staje się śmiertelną pułapką. Psy łatwo ulegają odwodnieniu co kończy się ich zgonem. Nasi inspektorzy i wolontariusze będą przeprowadzać kontrole i w razie stwierdzenia rażących zaniedbań będą wnioskować o ukaranie właścicieli.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież