^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Czy dzieciaki kochają zwierzaki ?

Mógł się o tym przekonać pies Ciapek-maskotka naszego towarzystwa.

W minionym roku szkolnym odwiedziliśmy dzieci z Przedszkoli nr 5,12,17,Przedszkola Rajlandia,Przedszkole ABC oraz Szkoły Podstawowe nr 1,10,Szkoły Podstawowej w Rokicinach,Szkoły Podstawowej w Chorzęcinie,Szkoły Podstawowej nr 166 w Łodzi i Szkoły Podstawowej w Lipinach koło Brzezin. W czasie spotkań dzieci aktywnie uczestniczyły w dyskusji na temat zwierząt i obowiązków związanych z ich posiadaniem. Chętnie słuchały wypowiedzi Pani prezes TTMiOnZ,z wielkim zaangażowaniem prowadziły zbiórkę karmy i darów dla podopiecznych naszego towarzystwa,uczestniczyły w różnego rodzaju konkursach. Ciapek bywał zapraszany na przedstawienia i koncerty w wykonaniu przedszkolaków i uczniów.My ze swej strony rewanżowaliśmy się drobnymi upominkami dla młodych zwierzolubów. Wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej nr 1 aktywnie wspierały Ciapka w przeprowadzanych w marketach zbiórkach karmy.Za razem spędzone chwile dziękujemy uczniom i ich wychowawcą.

Ciapek życzy wszystkim uczniom,bezpiecznych,spokojnych,pogodnych i udanych wakacji mamy nadzieję,że wartości które wam przekazujemy nie pozostaną tylko pustymi słowami. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym czeka was niespodzianka.

Rokiciny

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież