^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Nie kupuj adoptuj

Właściwie sprawowana opieka i sposoby przeciwdziałania bezdomności zwierząt były tematem spotkania Ciapka z uczniami Szkoły Podstawowej w Lipinach koło Brzezin. Spotkanie odbyło się w miniony czwartek 22 czerwca z inicjatywy Fundacji Nasze Bezdomniaki i dyrekcji szkoły. Wcześniej dzieciaki zbierały dary dla bezdomnych psów i kotów. W trakcie spotkania uczniom,którzy zebrali największą ilość darów wręczono podziękowania. Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z naszym psem Ciapkiem.

Ciapek

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież