^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Pan Ciapek w Łodzi

Wspólnie z Fundacją Nasze Bezdomniaki odwiedziliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 166 w Łodzi. Wizyta miała miejsce 1 czerwca. W czasie spotkań z uczniami klas I-III edukowaliśmy ich na temat sprawowania właściwej opieki nad psami i kotami.Zachęcaliśmy do adopcji zwierząt przebywających w schroniskach,hotelikach i domach tymczasowych.Bezdomne i porzucone czekają na nowe domy częstokroć wiele miesięcy. Punktem kulminacyjnym wszystkich spotkań z uczniami była wspólna fotografia z naszym Ciapkiem. Uczniowie i wychowawcy zaprosili nas na salę gimnastyczną,gdzie nauczyciele zoorganizowali przedstawienie bajki o Kopciuszku w wersji nowoczesnej. Dziękujemy za zaproszenie i wszystkim uczniom z okazji Dnia Dziecka życzymy sukcesów w nauce.

ciapek w Łodzi

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież