^Do góry
facebook

TTMiOnZ

Zapraszamy

Witamy na stronie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zakaz kopiowania oraz udostępniania zdjęć i treści bez pisemnej zgody zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Wspierają nas

Od dłuszego czasu mamy niezawodnych przyjaciół,którzy pomagają nam realizować nasze statutowe cele 18 leciezwiązane z opieką nad zwierzętami. Wśród darczynców wyróżnić należy firmę FM LOGISTYK,firmę Verall,Firma poligraficzna z ul.Białobrzeskiej,Szkołę Podstawową nr 1,10 w Tomaszowie Maz,Szkołę Podstawową w Rokicinach,Szkołę Podstawową w Chorzęcinie,Przedszkola nr 5,17,11 w Tomaszowie Maz,market Dino,Hotel dla psów 4 łapy i wielu innych. Ostatnio dołączył do tej listy Urząd Gminy w Tomaszowie Maz. Wszystkim naszym darczyńcą w imieniu podopiecznych z całego serca dziękujemy. Liczymy,że dalej będą z nami współpracować.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież